KONST / Litografier / Färglitografi 12044016
nr 1204 4016
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Färglitografi, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Signerad, numrerad 280/320, "Vaja med kalv, Abisko". Motivet: 30x40 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:50:24
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak